artykuły newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

MultiBank


  • nowoczesne rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe
  • przelewy przez Internet za 0zł
  • tanie kredyty odnawialne
  • bezpłatna usługa maklerska
  • dostęp 24 h na dobę przez Internet, telefon, WAP, SMS


MultiKonto, to nowoczesne rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, ponad 1500 bezprowizyjnych bankomatów w całej Polsce, dostęp 24 h przez Internet, multilinię, WAP, SMS, bezpieczne transakcje w Internecie MultiTransferem i netk@rtą, fachowe doradztwo w Centrach Usług Finansowych

MultiKonto ja - Stworzone dla tych, którzy cenią sobie pełną kontrolę nad finansami bez względu na miejsce i porę dnia lub nocy, 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie, pełna niezależność.

MultiKonto my - Nowoczesne konto wspólne dla osób, które razem chcą zarządzać domowymi finansami zachowując przy tym pełną niezależność.

MultiKonto jestem - Bankowość od podstaw w dobrej cenie. Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla uczniów i studentów w wieku 18-26. Bez konieczności stałych wpłat!

MultiKonto Aquarius - Narzędzie nowatorskiego i kompleksowego zarządzania środkami finansowymi. Kontrola nad pieniędzmi i całkowita swoboda w ich dysponowaniu. Dodatkowo uczestnictwo w Klubie Ekskluzywnej Bankowości MultiBanku.

Business Class - Business Class to strefa dla najlepszych! Dla Przedsiebiorców, którzy pragną iść z duchem czasu i wiedzą, że aby zarabiać trzeba inwestować.

Business Medicus - To świat branży medycznej. Ludzi, którzy prowadzą własne praktyki czy apteki. To świat specjalnych preferencji.

Business Expert - Business Expert to świat profesjonalnych finansów dla ekspertów - prawników, doradców, managerów.
więcej

Oferta banków: