artykuły newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

Inteligo


  • bezpłatne wypłaty z bankomatów PKO BP
  • bezprowizyjne wypłaty i wpłaty na rachunek w placówkach PKO BP
  • możliwość założenia konta indywidualnego, wspólnego i firmowego
  • karta płatnicza Visa Electron umożliwiająca płatności w internecie


Masz do wyboru dwa rodzaje kont prywatnych: konto indywidualne, które jest jedynie Twoją własnością oraz konto młodzieżowe. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, spółkę cywilną lub wykonujesz wolny zawód wybierz konto firmowe.

Inteligo to bardzo wygodny sposób na zarządzanie pieniędzmi. Dzięki EmailMoney, QuickMoney, płatnościom, przelewom jednorazowym do innych banków z łatwością przetransferujesz swoje pieniądze. Visa Electron zapewni Ci dostęp do gotówki, a informacje o zmianach na koncie otrzymasz przez serwis SMS lub na serwisach WWW i WAP.

W ramach każdego z kont możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków, co znacznie ułatwi Ci zarządzanie oszczędnościami. Każdemu z rachunków możesz nadać własną nazwę np. Na co dzień, Lokata, Wakacje, Net etc. Pierwszy rachunek, tzw. główny, jest ważniejszy od pozostałych, otwierasz go automatycznie z chwilą podpisania umowy. Od razu i za darmo otrzymujesz do niego kartę Inteligo Visa Electron. Kolejne rachunki otwierasz w serwisie WWW lub przez telefon, a kartę do nich dostarczymy Ci na życzenie.

Ubezpieczenia, inwestycje, obligacje, doładowania telefonów pre-paid - wszystko on-line.
więcej

Oferta banków: