artykuły newsy rss strona główna
strona główna
mapa strony
kanały RSS

Citi Handlowy


  • Trzy typy konta do wyboru: CitiKonto CitiOne CitiGold
  • 24h dostęp do rachunków przez telefon i internet
  • Przelewy przez internet bez opłat
  • Ponad 100 oddziałów w całej Polsce
  • Linia kredytowa nieoprocentowana do 7 dni


Konto Osobiste Citibank to dostęp do szerokiej oferty najnowocześniejszych produktów i usług finansowych, dających poczucie pełnej swobody w zarządzaniu finansami. Dzięki Citibank Online oraz CitiPhone, większość transakcji bankowych możesz przeprowadzać o dowolnej porze. 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Citibank Handlowy i Euronet w Polsce oraz bankomatach w oddziałach Citibanku za granicą. Masz możliwość prowadzenia dodatkowych rachunków w walutach obcych.

CitiKonto - To podstawowy rodzaj konta osobistego oferowanego przez Citibank Handlowy. To konto umożliwiające efektywne i wygodne zarządzanie Twoimi finansami.

CitiOne - Zostało stworzone specjalnie z myślą o Klientach aktywnych, ceniących wygodę i profesjonalizm. CitiOne daje poczucie pełnej swobody w przeprowadzaniu transakcji bankowych i pozwala korzystnie ulokować posiadane środki finansowe.

CitiGold - Zarządzanie Majątkiem (CitiGold Wealth Management) jest wyjątkową ofertą zarządzania kapitałem, skierowaną do najbardziej wymagających Klientów. Do osób, które pragną bezpiecznie i zyskownie inwestować swoje pieniądze i oczekują indywidualnej obsługi na najwyższym poziomie. Taki poziom profesjonalizmu oferuje tylko CitiGold Wealth Management, światowy wzorzec elitarnych usług bankowych.
więcej

Oferta banków: